Originální oslava s ohňostrojem na míru

16. 12. 2013 | Aktuality

Chcete mít velkolepou narozeninovou či jakoukoli jinou oslavu, na kterou jen tak nezapomenete vy, ani vaši hosté? Nechte si připravit ohňostroj na míru odpálenými odborníkem.

Pyrotechnika a ohňostroje na míru

Profesionální ohňostroj je vrcholem pyrotechniky, ale i jiné výrobky vám umožní užít si „třaskavou show“. Nejlepší ohňostroj ve vaší režii vám dopřejí kompaktní ohňostroje na míru. Obsahují několik výrobků, díky kterým vás čeká různorodé představení. Stačí však zapálit jen jednu odpalovou šňůru.

Do zábavní pyrotechniky spadají také prskavky, bouchací koberce, vulkány, petardy, římské svíce, dětská pyrotechnika atd.


Štítky:

Zašlete přáníčko...

Dnes je středa, 21. listopadu, svátek má Albert.

Došly Vám nápady na vymyšlení originálního přáníčka (přání k narozeninám, přání k svátku, sms na dobrou noc, ...)? Zde si určitě vyberete z mnoha ručně kontrolovaných a prověřených variant!

Aktuality (Archiv aktualit)

Vánoce 2013 jsou už za rohem!
16. 12. 2013

Vánoce se nezastavitelně blíží, začněte s hledáním originálních přáníček pro vaše vánoční nebo novoroční smsky přátelům, rodině, klientům na PF a podobně již dnes!

Originální oslava s ohňostrojem na míru
16. 12. 2013

Chcete mít velkolepou narozeninovou či jakoukoli jinou oslavu, na kterou jen tak nezapomenete vy, ani vaši hosté? Nechte si připravit ohňostroj na míru odpálenými odborníkem. … číst celé »

1. květen 2013 – Svátek práce, více však svátek lásky!
04. 04. 2013

Blíží se prvního května, který je „Svátkem práce“, ale u nás také velkým svátkem lásky po vzoru K. H. Máchy! Pošlete nebo vymyslete hezké přáníčko … číst celé »

Odkazy

Dovolená levná. Vydejte se poznávat všechny kouty světa. Zážitky a dobrodružství na cestách - dovolenalevna.cz!

Naše reklamní agentura nabízí klientům kompletní služby z oblasti reklamy - tisk billboardů, plachet, reklamní textil.

Reality v USA na Floridě - vynikající investice do nemovitostí v Americe, ale i luxusní bydlení na jednom z nejkrásnějších míst světa.

Copyright (c) 2017 | nejlepsiprani.cz | Odkazy | Mapa | nahoru ↑